Kdy koupit celoroční pneumatiku SUV a ne letní pneumatiku SUV

Nokian Seasonproof SUV

Pokud žijete v oblasti s drsnými zimami, je lepší investovat do celoroční pneumatiky, pokud se chcete omezit pouze na jednu sadu pneumatik. Jinak musíte kombinovat letní pneumatiky SUV se sadou SUV zimních pneumatik. S celoroční pneumatikou SUV nemusíte kupovat zimní pneumatiku. Důvodem je, že celoroční pneumatika má stejný symbol 3 Peak Mountain Snowflake (3PMSF) jako vyhrazená zimní pneumatika. Možná si říkáte, jak dobře si v létě povedou. Ukazuje se, že díky stejným vlastnostem, které v zimě zajišťují vynikající’ přilnavost a přilnavost, bude vaše SUV v létě skvěle fungovat i v terénu.

Celoroční pneumatiky skutečně umožňují maximální výkon za všech povětrnostních podmínek ve srovnání s letními pneumatikami, které mohou dobře fungovat pouze v teplých obdobích. Název letní pneumatika je zavádějící, protože nejsou vhodné pro zvládnutí drsných zim. Celoroční pneumatika je opravdu kombinací zimní a letní pneumatiky. Ale co letní představení? Léto ve skutečnosti vyžaduje pneumatiky, které mohou zabránit aquaplaningu. V letních měsících, kdy silně prší, je riziko aquaplaningu velmi vysoké. Aquaplaning je ve skutečnosti největším důvodem letních nehod.

Pneumatika Nokian Seasonproof SUV je celoroční pneumatika speciálně vyrobená pro SUV, která dokáže nabídnout vysoký výkon po všechna roční období a díky nejnovějším inovacím nabízí maximální výkon bez ohledu na to, zda čelíte sněhové bouři, silnému dešti nebo slunci spálenému asfaltu. Použitím sněhových drápů na diagonálních a podélných drážkách běhounu zajišťuje lepší přilnavost při změně jízdního pruhu a zatáčení, a to i na sněhu. Tato pneumatika také poskytuje ochranu před aquaplaningem i rozbředlým sněhem tím, že díky speciálnímu dezénu dezénu účinně odstraňuje déšť a břečku z kontaktní oblasti.

Celoroční pneumatiky SUV jsou schopné zajistit celoroční trvanlivost po celý rok a chránit je před vodními paprsky ve všech ročních obdobích. Pneumatika jako SUV Nokian Seasonproof nabízí vynikající přilnavost a ovladatelnost v létě i v zimě. Díky začleněným inovacím, jako je nová směs Dual Performance SUV, umožňují dokonalou rovnováhu mezi zimními a letními vlastnostmi. Toho je dosaženo sloučeninou, která je složena z nové výkonné pryskyřice SUV as vyšším stupněm přidaného oxidu křemičitého. To dává pneumatikám zvýšenou tuhost. Tato vynikající trakce a přilnavost a přidaná odolnost bočnic Aramid znamená, že si můžete své SUV užít i při jízdě v lehčím terénu.

Jsou skvělé pro oblasti s nepředvídatelnými zimami, kde můžete mít pocit, že zimní pneumatiky nejsou vždy potřeba. Pokud místo toho máte dostatek zim, které zaručují výměnu zimních pneumatik, je to spíše rozhodnutí, které pneumatiky vám skutečně vyhovují. V oblastech s velkým množstvím ledu mohou být pneumatiky s hroty SUV nejlepší volbou pro optimální přilnavost a přilnavost na zledovatělých silnicích.

Další informace o celoročních pneumatikách SUV: https://www.nokiantyres.cz/

Scroll to Top